Безбашенка “SPRUT” MRS-H 5

Опис товару:

Електронасоси серії MRS-Н є багатоступеневими самовсмоктувальними та призначені для подавання води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Завдяки конструкції гідравлічної частини електронасос має високий к.к.д. і низький рівень шуму. Назва «самовсмоктувальний» визначається здатністю створювати у підвідному трубопроводі вакуум потрібного розміру, щоб підняти рідину до осі всмоктувального патрубка.

Є чудовим варіантом для використання на станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів, автоматичного поливу — в умовах, де потрібне високе об’ємне подавання в широкому діапазоні напору насоса.

Коротка технічна характеристика:

Максимальний напір: 58 м Максимальне об’ємне подавання: до 8,4 м³/год (140 л/хв)

Максимальна висота всмоктування: 8 м (зі зворотним клапаном у точці забору води)

Потужність (Р1): 1600 Вт

Обмеження  перекачувана рідина: вода або інші рідини, подібні до води за щільністю та хімічною активністю  загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³  показник рН: 6,5-9,5  вміст механічних домішок: не більше 0,01%  максимальний розмір часток: не більше 0,2 мм  максимальна температура перекачуваної рідини: +40 °C  максимальна температура довкілля: +40 °C  максимальний робочий тиск: 0,7 МПа (7 бар) 

Схожі товари