Бойлер “ELEKTROMET” комбінований 140 л. (ПРАВИЙ)

Опис товару:

Бойлери WJ/W VENUS PLUS – прилади під тиском, призначені для роботи в вертикальному положенні, при максимальному робочому тиску води в баку 0,6 МПа (6 бар). При більшому тиску в водопроводі необхідно перед запобіжним клапаном встановлювати редукційний вентиль для зниження тиску в системі.

Водонагрівачі типу WJ/W Venus plus з лівостороннім або правостороннім підключенням відносяться до серії комбінованих водонагрівачів з нагрівальним елементом – Теном, призначені для нагріву та зберігання води. Водонагрівач може бути використаний в побутових, санітарних, соціальних та виробничих цілях.
Вода нагрівається зануреним нагрівачем 1,5 кВт, що живиться від однієї фази ~ 230 В, і спіраллю, яка дозволяє підключати бойлер, наприклад до низькотемпературного водного бойлеру будь-якого типу.

Основним елементом конструкції водонагрівача є бак із сталевого листа з внутрішнім покриттям з високотемпературної керамічної емалі. Емаль створює склоподібного покриття і захищає тим самим бак від корозії і забезпечує високу якість побутової води. Додаткову антикорозійний захист забезпечує встановлений в нижній частині магнієвий анод, робота якого заснована на використанні електрохімічної різниці потенціалів матеріалу бака і анода.

У водонагрівачі встановлений теплообмінник у вигляді спірального змійовика з патрубками підключення з правого або з лівого боку водонагрівача, з тієї ж сторони знаходяться патрубки: циркуляції і датчика температури.

Теплоізоляцію бака водонагрівачів WJ/W 80 і 100 складається з шару пінополістиролу, а водонагрівача WJ/W120 і 140 літрів з шару пінополіуретану. Зовнішнє облицювання виготовлена ​​із сталевого листа з покриттям з порошкової фарби. Патрубки підключення гарячої та холодної води (позначені відповідно червоним і блакитним кольором) виведені в нижній кришці корпусу.

Завдяки сучасним конструкційним і технологічних рішень водонагрівачі WJ / W Venus plus економічні, довговічні і безпечні в експлуатації, а також прості в установці і обслуговуванні. Можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні, підключеному до водопостачання і електричної мережі, за винятком приміщень, в яких існує небезпека вибуху або температура опускається нижче 0 ° С.

Схожі товари