Газова колонка “TERMET”

Опис товару:

Газова колонка проточної води – сучасне автоматичний пристрій, який служить для моментального отримання теплої господарської води в кількості від 3,2 до 11,5 л/хв, нагрітої відповідно до температури 50-25 °С. Потужність газової колонки регулюється від 5 до 19,2 кВт при збереженні термічного коефіцієнта корисної дії 87%. Ця газова колонка, дає можливість підведення теплої води одночасно до батареї над ванною, до кухонної раковини, до умивальника, до душової і т. д. Конструкція газової колонки забезпечує багаторічну беспеку експлуатації.

Газова колонка типу G 19-01 TermaQ це виріб з пєзоелектричним запалюванням і функцією автоматичного регулювання потужності. Завдяки цьому споживач отримує постійну температуру, незалежно від її кількості. У газовій колонці застосовані найновіші конструкційні рішення – мідний теплообмінник, спеціальна конструкція водно-газового вузла нової генерації та. т. д., які гарантують комфорт застосування, а також тривалу, безаварійну та економну експлуатацію.

Позитивним даної арматури є малий опір протоку води, у звязку з цим, гарантована хороша робота підігрівача при тиску менше чем 10 кПа.

Підігрівач оснащений наступними видами захисту:

автоматичний клапан, який припиняє подачу газу до пальника при припиненні подачі води

захист від витоку газу, яка автоматично перекриває вихід газу з головною і запалює пальників у випадку мимовільного згасання полумя запальника

захист, що спрацьовує в разі відсутності тяги в димоході

захист від перегріву води в теплообміннику.

Схожі товари