КОТЕЛ-БОЙЛЕР “ДАНКО” КВЦ-90

Бойлер на дровах (водогрійна колонка) «Данко КВЦ-90» призначений для нагріву води. Обсяг бака складає 90 л. Можлива установка дров’яного бойлера в лазнях, саунах та інших приміщеннях.

Бойлер (титан) працює на твердому паливі – вугілля, деревина. Підключається до водопровідної мережі і укомплектований змішувачем, за допомогою якого можна відрегулювати необхідну температуру води.

Водогрійна колонка для ванн Данко КВЦ-90 має зручну прямокутну форму. Сталевий теплообмінник циліндричної форми складається з топки і газоходу. Бак для води має внутрішнє оцинковане покриття. Вода в баку, перебуваючи між внутрішніми стінками теплообмінника, топкою і газоходів нагрівається до високої температури – 80 ° C.

Камера збору золи знаходиться в нижній частині водонагрівача. Повітря в зону горіння подається і регулюється через зольник. Дверцята для завантаження палива розташовані на передній панелі водонагрівача. Злив води здійснюється через зливний патрубок на боковій стінці теплообмінника. Декоративний кожух закриває конструкцію зовні.

Схожі товари