Котел електричний “TENKO”

Модельний ряд:

Котел електричний “TENKO” 3,0 кв. Арт.KE 3_220

Котел електричний “TENKO” 4,5 кв. Арт.KE 4,5_220

Котел електричний “TENKO” 6,0 кв. Арт.KE 6_220

Котел електричний “TENKO” 7,5 кв. Арт.KE 7,5_220

Котел електричний “TENKO” 9,0 кв. Арт.KE 9_380

Котел електричний “TENKO” 15,0 кв. Арт.KE 15_380

Опис товару:

Лінійка електричних котлів «Економ» виробництва компанії Tenko призначена для опалення в автономній режимі приміщень площею до 150 кв.м. або як додатковий пристрій в діючій системі опалення. Серія котлів «Економ» оснащена двоступеневої системою захисту, яка запобігає руйнуванню пристрій від перегріву, капілярним термостатом, плавно регулює температуру теплоносія системи в діапазоні 30 – 90 ° С, аналоговим термометром, світловими індикаторами для візуального контролю роботи, а також висновком для підключення циркуляційного насоса.
Модельний ряд складається з котлів потужністю від 3 до 15 кВт, що мають три ступені нагріву. Підключення устаткування здійснюється в однофазні або трифазні мережі напругою 220 В або 380 В відповідно. До переваг електричних котлів торгової марки Tenko відносяться: високий коефіцієнт корисної дії (ККД), простота технічного обслуговування, екологічна чистота, надійність, зручність монтажу, експлуатації та транспортування.
У поєднанні з невисокою ціною і низькими експлуатаційними витратами електрокотли серії «Економ» стали ідеальним варіантом по співвідношенню якості, функціональних можливостей і стоімості.Деталі корпусу виконані з високоякісної сталі українського виробництва і піддані антикорозійного обробці. Надалі на них нанесена порошкова фарба для створення захисного шару і додання красивого зовнішнього вигляду.
Для виробництва теплообмінника застосовується високоякісна товстостінна труба провідного українського виробника. Кожен теплообмінник для продовження терміну експлуатації проходить антикорозійну обробку і гідравлічні випробування при тиску 8 бар.Електрокотли ТМ Tenko поставляються в картонній упаковці.

Схожі товари