Бойлер “ARISTON” КОМБІ 100 л.

Модельний ряд:

“ARISTON” КОМБІ 100 л. (ПРАВИЙ) Арт.PRO R 100 VTD

“ARISTON” КОМБІ 100 л. (ЛІВИЙ) Арт.PRO R 100 VTS

Опис товару:

Водонагрівач (бойлер) Ariston PRO R 100 VTD/VTS 1.8 k
Водонагрівач комбінований Ariston PRO R 100 VTD/VTS 1.8 k – це настінний накопичувальний комбінований бойлер з традиційним нагрівом і додатковим контуром (змійовиком) для нагріву води від системи отопленія.Бак оснащений системою Nanomix для розподілу шарів холодної та гарячої води що привести їх перемішування до абсолютного нулю.

Це дозволяє отримати більше на 15-20% гарячої води з потрібною для користувача температурою за менший час, ніж може дати звичайний обігрівач.

Ariston PRO R 100 VTD/VTS 1.8 k комбінований бойлер з простою системою управління і новітніми сучасними дізайном.Управленіе температурним режимом здійснюється з зовнішньої частини водонагрівача. Він також оснащений унікальною захисною системою від крапель води за класом IPX3.Внутреннее покриття Ag + забезпечує високий рівень захисту від корозії внутрішнього бака і забезпечує надійність і довговічність роботи водонагрівача.

Принципово нове покриття внутрішньої поверхні бака з додаванням срібла для очищення води і захисту від коррозіі.В результаті досліджень з’ясувалося ідеальне відповідності нового матеріалу на вимогу до надійності і безопасності.Так ж було виявлено, що срібло знищує хвороботворну мікрофлору при цьому не порушуючи діяльність корисних організму бактерій.

Схожі товари