Камін “Economic” Напівкруглий

Модельний ряд:

Камін “Economic-s” 5кв. Напівкруглий

Камін “Economic-b” 7кв. Напівкруглий

Опис товару:

Каміни на дровах Economic потужністю 5 та 7 кВт відмінно підходить для додаткового обігріву вашого будинку або опалення заміського дачного будинку.

Камінні печі і топки, звичайно, не підходять для опалення будинку як основне джерело обігріву. Камін – це, перш за все, створення в житло атмосфери затишку і комфорту. Основною причиною установки каміна, є бажання власника будинку зробити інтер’єр більш естетичним і оригінальним. Основним його недоліком є ​​те, що конструкція каміна не призначена для збереження тепла тривалий час.

Перевагою камінів можна назвати те, що тепло випромінюється відразу після його розпалювання. Також великий обсяг повітря, який проходить через топку, відмінно вентилює приміщення, і якщо в будинку є камін, вогкості в приміщеннях точно не буде.

Великі двері з жароміцних склом, крім теплопередачі, змушують нас насолоджуватися приємною атмосферою візуалізації полум’я в цілковитій безпеці. Матова термостійкий чорна фарба надає елегантність. Каміни виготовлені зі сталевого листа товщиною 2,5 мм з внутрішньою оболонкою (камерою згоряння) і зовнішньою оболонкою, між якими нагріте повітря переміщається вгору. У топці облицьовані вермікулітові вогнетривкі плити, а в нижній частині – чавунна решітка, легко видаляється. Під топкою поміщається знімна зольна коробка.

Схожі товари