Котел “КОРДІ” з плитою

Модельний ряд:

Котел “КОРДІ” з плитою 10 кв. Арт.АКТВ-10

Котел “КОРДІ” з плитою 16 кв. Арт.АКТВ-16

Опис товару:

Твердопаливний котел-плита АКТВ Корді призначений для опалення приватних будинків та інших приміщень господарсько-комунального призначення. Може працювати в системах опалення як на природній циркуляції теплоносія, так і на примусовій.

Додатковою функцією котла АКТВ є можливість приготування їжі, для цього використовується чавунна плита з двома конфорками різного діаметру. Функція приготування їжі припускає використання котла з плитою не тільки в холодну, а й у теплу пору року. Для цього конструкцією передбачена заслінка, для встановлення режимів номінальної або малої потужності (посиленої тяги) і два можливих рівня установки колосників в камері згоряння, взимку нижче, влітку вище.

Для того, щоб виключити можливість потрапляння в приміщення продуктів згорання, конструктивно передбачена можливість регулювання щільності прилягання всіх дверцят котла.

Твердопаливний котел Корді це надійний опалювальний прилад українського виробництва. Котли Корді на твердому паливі виготовляються з 2000-го року, їх конструкція постійно вдосконалювалася, згодом виявлялися і усувалися всі її недоліки. Теплообмінник готового котла, проходить обов’язкову перевірку на герметичність шляхом нагнітання тиску в 3 атмосфери. Все це дозволило підвищити надійність і безпеку, а також досягти максимального для такого класу котлів ККД, що безсумнівно позначиться на ефективності опалення будинку, а значить, зменшення ваших витрат на його обігрів.

 

Схожі товари