Котел твердопаливний “Thermo Alliance” Vulcan SF

Модельний ряд:

Котел твердопаливний “Thermo Alliance” 20 кв. Арт.VSF 16

Котел твердопаливний “Thermo Alliance” Vulcan 20 кв. Арт.VSF 20

Котел твердопаливний “Thermo Alliance” Vulcan 27 кв. Арт.VSF 27

Котел твердопаливний “Thermo Alliance” Vulcan 35 кв. Арт.VSF 35

Котел твердопаливний “Thermo Alliance” Vulcan 40 кв. Арт.VSF 40

Опис товару:

На сьогодні, з постійно зростаючими цінами на електроенергію і газ велике кількості домовласників замислюються про економію і вибирають до своїх будинків котли, які здатні працювати на будь-якому вигляді твердого палива. Крім того, таке обладнання є прекрасною альтернативою в місцях, де зовсім відсутній газифікація або бувають постійні перебої з електроенергією.

Якщо Ви вибираєте подібний котел, тоді обов’язково зверніть увагу на модель Thermo Alliance Vulcan SF, яка має ряд особливостей. А саме, цей котел має автономну роботу і тривалість горіння палива після однієї закладки становить від 6 до 8 годин. Також, таке обладнання дуже просто в експлуатації і має високу надійність і тривалий термін служби. Сам корпус даної моделі виготовлений з високоякісної сталі, а топка оснащена чавунної колосниковая гратами, яка також має збільшений термін служби.

Для розширення функціоналу даного обладнання в ньому є кілька портів, зокрема, це торт під вентилятор, групу безпеки і механічний регулятор тяги. Щоб уникнути значних тепловтрат за корпусом є теплоізоляційний шар з мінеральної вати, який становить 20 мм.на сьогодні, з постійно зростаючими цінами на електроенергію і газ велике кількості домовласників замислюються про економію і вибирають до своїх будинків котли, які здатні працювати на будь-якому вигляді твердого палива . Крім того, таке обладнання є прекрасною альтернативою в місцях, де зовсім відсутній газифікація або бувають постійні перебої з електроенергією.

Якщо Ви вибираєте подібний котел, тоді обов’язково зверніть увагу на модель Thermo Alliance Vulcan SF 20, яка має ряд особливостей. А саме, цей котел має автономну роботу і тривалість горіння палива після однієї закладки становить від 6 до 8 годин. Також, таке обладнання дуже просто в експлуатації і має високу надійність і тривалий термін служби. Сам корпус даної моделі виготовлений з високоякісної сталі, а топка оснащена чавунної колосниковая гратами, яка також має збільшений термін служби.

Для розширення функціоналу даного обладнання в ньому є кілька портів, зокрема, це торт під вентилятор, групу безпеки і механічний регулятор тяги. Щоб уникнути значних тепловтрат за корпусом є теплоізоляційний шар з мінеральної вати, який становить 20 мм.

 

Схожі товари